Ballina Etiketimet Kolaboracionist

Etiketim: kolaboracionist

Ali Ahmeti, çlirimtari që rrezikon të kthehet në kolaboracionist

Që prej përfundimit të zgjedhjeve të së dielës në Maqedoni, i gjithë opinion shqiptar dhe maqedonas po presin me ankth vendimin që do të...

Lajmet e fundit