Ballina Etiketimet Komentojne

Etiketim: komentojne

PSP: Nuk komentojmë deklaratat e Gruevskit, presim vazhdimin e mandatit tonë

Prokurori Speciale Publike ka deklaruar se nuk dëshiron të bëjë komente lidhur me deklaratën politike të liderit të VMRO-DPMNE dhe mandatarit për formimin e...

Lajmet e fundit