Ballina Etiketimet Komentues

Etiketim: komentues

DEBATI/ Ndjekësit: Ke ministra injorantë, Rama: Mbaje gojen se…. (FOTO)

Fill pas rubrikës “Komunikimi i Javës” që Kryeministri Edi Rama mban çdo të dielë në Facebook kanë nisur një serë ngacmimesh ndaj tij dhe...

Lajmet e fundit