Ballina Etiketimet Komplot

Etiketim: komplot

Komploti kundër Trumpit: Përfundon “darka sekrete” e Sorosit dhe merret një...

Takimi i pjesëtarëve të Aleancës Demokratike në krye me miliarderin George Soros ka përfunduar mbrëmë në Uashington, kurse mesazhi kryesor që doli nga aty...

Lajmet e fundit