Ballina Etiketimet Komuna e struges

Etiketim: komuna e struges

Në Strugë fillojnë investimet në prag të zgjedhjeve

Pak ditë para fillimit të fushatës zgjedhore, autoritetet lokale në Strugë kanë filluar me realizimin e disa projekteve infrastrukturore, rikonstruimin e sheshit Nënë Tereza...

Sela largohet nga komuna e Strugës, do kandidojë për deputet

Kryetari i LR-PDSH-së, Zijadin Sela së shpejti do të lëshojë karrigen e kryetarit të komunës në Strugë dhe do të kandidohet në listat e...

Lajmet e fundit