Ballina Etiketimet Komunikim

Etiketim: komunikim

BESA: Kemi komunikim normal me politikanët shqiptarë, por jo me ata...

Lëvizja BESA njihet si parti e qëndrimeve parimore dhe konsisente, andaj kjo ka ngjallur nervoz te partitë e tjera jo parimore, që votat i...

Lajmet e fundit