Ballina Etiketimet Korupsioni

Etiketim: korupsioni

Ja dokumentet që vërtetojnë se Ahmeti dhe Xhaferi dyshohen nga Komisioni...

Komisioni amerikan për Letra me Vlerë (SEC) ka konfirmuar zyrtarisht se dyshimet për korrupsion në rastin  “Magyar Telekom” në Maqedoni, përfshijnë edhe kryetarin e...