Ballina Etiketimet Krahason

Etiketim: krahason

Milenko e krahason Zaevin me Skënderbeun (FOTO)

Gazetari kontravers, Milenko Nedellkovski në profilin e tij në Facebook ka kritikuar BDI-në dhe PDSH-në pasi ata anulojnë garën për rivotim në Tearcë të...