Ballina Etiketimet Krahu i luftes

Etiketim: krahu i luftes

Lika dhe krahu i luftës bojkotuan takimin e BDI-së në Tetovë...

Ish deputeti i BDI-së dhe njëri ndër bashkëpuntorët më të afërt të Ali Ahmetit, Hazbi Lika nuk është present sonte në takimin që BDI...

Lajmet e fundit