Ballina Etiketimet Kreret

Etiketim: kreret

Bogoevski: “Monstra” është rast i montuar nga krerët e BDI-së dhe...

Javorja “Fokus” në numrin më të ri sjell të dhëna shokuese për rastin “Monstra”, shkruan Fakte. Sipas kësaj reviste, të akuzuarit shqiptarë Alil Demiri,...

Lajmet e fundit