Ballina Etiketimet Kreu i isis

Etiketim: kreu i isis

Ja kush është kreu i grupit shqiptar të arrestuar për përkrahje...

Ergys Falsia është njëri nga të 4 shqiptarët e arrestuar për terrorizëm gjatë një operacioni të zhvilluar në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni. 30-vjeçari është pikërisht...

Lajmet e fundit