Ballina Etiketimet Kryeministri i serbise

Etiketim: kryeministri i serbise

Vuçiç: I rëndë vendimi për telekomunikacionin në Kosovë

Ai tha se vendimi do të “peshohet dhe do të jetë gjithsesi më i miri në interes të Serbisë”. Vuçiq tha se Kosova do që...