Ballina Etiketimet Kryetar komune i lsdm

Etiketim: kryetar komune i lsdm

Muhamet Zekiri paralajmëron kandidat shqiptar nga LSDM për kryetar komunash

Me votën për LSDM-në, shqiptarët kanë pamundësuar Gruevskin të luaj me fatin e tyre, dhe me fatin e të gjithë qytetarëve të vendit, tha...

Lajmet e fundit