Ballina Etiketimet Kryetare

Etiketim: kryetare

Garë dhe kandidatura interesante për Komunën e Tetovës, në kandidim edhe...

Zgjedhjet e 15 tetorit në një distancë kohore më pak se dy muaj bën që partitë politike të fillojnë me promovimin e kandidatëve të...

Lajmet e fundit