Ballina Etiketimet Kshz maqedoni

Etiketim: kshz maqedoni

Qeveria e re, pa garanci për zgjedhje korrekte

Fotografitë e Oliver Spasovskit dhe Frosina Remenskit u kthyen në faqet e internetit të ministrisë së brendshme dhe asaj për punë dhe politikë sociale....

Lajmet e fundit