Ballina Etiketimet Ktheje

Etiketim: ktheje

Petkovski: Një qeveri e re me partnerë të vjetër do ta...

Lideri i Partisë së re social demokrate (PRSD), Tito Petkovski, konsideron se Maqedonia duhët sa parë të krijojë qeveri, por pa OBRM-PDUKM-në dhe pa...

Lajmet e fundit