Ballina Etiketimet Kumanova ime

Etiketim: kumanova ime

‘Kumanova ime’, konkurs për fotografinë më të mirë të qytetit

Komuna e Kumanovës ka shpallur konkurs për fotografi më të mira me motive të qytetit. Ftonë të gjithë profesionistës dhe amatorët e interesuar për...