Ballina Etiketimet Kumaova

Etiketim: kumaova

Çavkov: Disa herë e kemi penguar ikjen e të dyshuarve në...

Shumë herë deri më tani si dhe gjatë gjykimit të fundit janë parandaluar dhe zbuluar përpjekje kompromentuese të pajisjeve teknologjike dhe kemi marrë masa...