Ballina Etiketimet Kunderpadi

Etiketim: kunderpadi

Ja sa para dëmshpërblim kërkojnë Ali Ahmeti dhe Musa Xhaferi nga...

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti, dhe ish-zv. kryeministri Musa Xhaferi, gjithashtu nga radhët e BDI-së, nuk u paraqitën në seancën gjyqësore kundër të paditurit,...

Lajmet e fundit