Ballina Etiketimet Kurthi

Etiketim: kurthi

Kurthi i Nikolla Gruevskit

Fillimi i fundit i një regjimi totalitar Selim Iljazi Jemi të indinjuar dhe të neveritur nga retorika mashtruese, hipokrite dhe arrogante e politikanëve, diplomatëve, propagandistëve, protestuesve...

Lajmet e fundit