Ballina Etiketimet Kush eshte albin kurti

Etiketim: kush eshte albin kurti

Kurti: Kosova duhet ta ketë të drejtën për bashkim me Shqipërinë

Në burgun e Sllobodan Millosheviqit dhe Vojisllav Kushtinicës ka kaluar dy vite e gjysmë burg, për shkak të aktivizmit të tij politik poashtu ka...

Lajmet e fundit