Ballina Etiketimet Kush i fitoi zgjedhjet ne maqedoni ne vitin 2016

Etiketim: kush i fitoi zgjedhjet ne maqedoni ne vitin 2016

Ja sa deputetë mund të merrnin shqiptarët nëse Maqedonia do të...

  Sipas një simulimi, sikur Maqedonia të ishte një njësi e vetme zgjedhore, vota e shqiptarëve do llogaritej ndryshe. Pasqyra e deputetëve shqiptarë dhe partive politike në...

Lajmet e fundit