Ballina Etiketimet Kush ishte ismet asllani

Etiketim: kush ishte ismet asllani

Njoftim: Më datë 24 Mars përkujtohet rënia Heroit të Kombit Ismet...

Ismet Asllani u lind në Prapashticë të Gollakut, ishte fëmija i parë i nënës Emine dhe babait Hazir Asllani. Për shkaqe ekonomike, famlja e...

Lajmet e fundit