Ballina Etiketimet Kush

Etiketim: kush

Kush po planifikon ta vrasë Behgjet Pacollin? (VIDEO)

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, po ndjehet i kërcënuar. Ai ka bërë të ditur se ka marrë një porosi paralajmëruese për atentat...

Kush ishte Arbën Xhaferi?

Kryetari i nderit i Partisë Demokratike Shqiptare, Arbën Xhaferi u lind në Tetovë në vitin 1948. Ai do të mbahet mend si një nga mendimtarët...

EKSKLUZIVE/ Kush do e mer përgjegjësinë për rezultatin skandaloz të BDI-së?

Bashkimi Demokratik për Integrim ka pësuar humbjen më të thellë që nga themelimi i saj, është përgjysmuar me vota dhe numra deputetësh nga zgjedhjet e...

Si dhe kush mund të votojë nesër ?

Zgjedhjet do të zhvillohen sipas modelit proporcional në gjashtë njësi zgjedhore. Në çdo njësi do të zgjidhen nga 20 deputetë. Në Listën zgjedhore për...

Lajmet e fundit