Ballina Etiketimet Kushte

Etiketim: kushte

Kushtet e para të Zaevit për Ahmetin, ja çfarë kandidatë për...

Lideri i LSDM, Zoran Zaev ka parashtruar kushtin e parë për kreun e BDI-së, Ali Ahmeti sa i përket kandidatëve për ministra. Ky kusht...

Takim Kasami-Bejli: Lëvizja BESA hyn Qeveri, por me tre kushte

Sot në orët e pasdites kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, i shoqëruar nga nënkryetari Zeqirija Ibrahimi dhe Sekretari i Përgjithshëm, Afrim Gashi, është...

Lajmet e fundit