Ballina Etiketimet Lajme nga dibra

Etiketim: lajme nga dibra

Alarmante, ja gjendja skandaloze e një prej rrugëve kryesore të Dibrës...

Problemi i deponisë së mbeturinave në qytetin e Dibrës, degradimi dhe djegia e saj e herëpashershme ka kohë që është një shqetësim i madh...

Lajmet e fundit