Ballina Etiketimet Lajmi

Etiketim: lajmi

LAJM I FUNDIT/ Ja çfarë thotë Bujar Osmani

Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani, ka thënë se ende nuk ka marrëveshje dhe se po diskutohen, 5 opsionet. “Dëshiroj ti demantoj të gjitha spekulimet, po...

Lajmet e fundit