Ballina Etiketimet Lata

Etiketim: lata

Kryetari i Komunës së Dibrës, Ruzhdi Lata për të përditshmen turke...

Ditëve të fundit , kryetari i Komunës së Dibrës, z.Ruzhdi Lata ndodhet për një vizitë zyrtare në Turqi, gjegjësisht në Komunën e Erenlerit, me...

Shëtitorja e Dibrës e pa pastruar dhe shumë e rrëshqitshme, dibanët...

Javën e fundit qyteti i Dibrës është kapluar nga bora dhe i ftohti ku temperaturat kanë shkuar deri në minus 20 gradë celsius dhe...

Lajmet e fundit