Ballina Etiketimet Leksilium

Etiketim: leksilium

Gjysma e Maqedonisë përdorë “Diazepam” dhe “Leksilium”

Fondi Shëndetësor në Maqedoni njoftoi se numri i qytetarëve që po përdorin kapsulat Diazepam dhe Leksilium, po rritet pa ndalur, përcjell Telegrafi Maqedoni. Këto janë...

Lajmet e fundit