Ballina Etiketimet Leksione

Etiketim: leksione

Mehmeti u jep disa leksione falas analistëve nga Tirana dhe Prishtina

Shkrimtari shqiptar nga Shkupi, Kim Mehmeti, ka një “porosi” për ‘dashamirët’ e Tiranës dhe Prishtinës që janë tronditur nga ‘humbja’ e madhe që ne...