Ballina Etiketimet Leter alumini

Etiketim: leter alumini

Kujdes, përdorimi i letrës së aluminit në kuzhinë dëmton trurin

Letra e aluminit gjen përdorim në kuzhinë, sidmos për ruajtjen dhe transportin e ushqimeve. Por sipas ekspertëve të mjekësisë nuk duhet përdorur pasi sipas tyre...

Lajmet e fundit