Ballina Etiketimet Leternjoftime

Etiketim: leternjoftime

Serbët në veri votojnë me letërnjoftime të Serbisë

Serbët e veriut të Kosovës po votojnë pa u penguar në komunat Zveçan dhe Mitrovicë e Veriut, me letërnjoftime të vendbanimeve në Kosovë, të...

Lajmet e fundit