Ballina Etiketimet Letra e bilall kasamit

Etiketim: letra e bilall kasamit

Ziadin Sela komenton letrën e Bilall Kasamit dhe Fadil Zendelit

Lideri i Lëvizjes për Reforma – Partia Demokratike Shqiptare (LR-PDSH), Ziadin Sela hë për hë nuk komenton letrën e hapur të drejtuar nga kryetari...

Lajmet e fundit