Ballina Etiketimet Levizja besa financimi

Etiketim: levizja besa financimi

Lëvizja BESA, shpenzime maramëndëse për fushatë

Zyrtarisht jemi në ditët e para të fushatës elektorale të zgjedhjeve të parakohëshme parlamentare në Maqedoni dhe sapo kanë nisur aktivitetet e para partiake,...