Ballina Etiketimet Libra

Etiketim: libra

Nxënësit në Maqedoni vazhdojnë të mësojnë me librat që ofendojnë shqiptarët

Ka mbetur në “status quo” çështja e librave të kontestueshëm të historisë dhe gjeografisë në shkollat e Maqedonisë, dhe gjithë kjo situatë se vjen...

Blushi “lëshon bombën” në parlament: Ka deputet në Kuvend që kanë...

Kreu i LIBRA, Ben Blushi, sot në parlament gjatë fjalimit të tij ka dhënë një deklaratë bombë. Me tone të ashpra ka folur ai nga...

Ben Blushi prezanton partinë “Libra”, ja cilat figura i bashkohen (VIDEO)

Deputeti Ben Blushi, si dhe deputetja Mimoza Hafizi gjatë ditës së sotme prezantuan në Akademinë e Arteve partinë e re, të quajtur “Libra”. Në këtë...

Rama: Ja pse Shqipëria çon libra në Preshevë (VIDEO)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në Zona e Debatit të Klan Kosovës ka thënë se çuarja e librave të Shqipërisë në Luginën e Preshevës...

Këta libra duhet ti lexoni patjetër

Novelat më të mira të të gjitha kohërave, nga ato të Marsel Proust deri tek “Mes Marsi” i George Eliot Të lexosh të bën mirë....

Lajmet e fundit