Ballina Etiketimet Likova

Etiketim: likova

Thaçi: Unë Zv/Kryeministër, do ta bashkoj Likovën dhe Kumanovën

Partia Demokratike Shqiptare në kuadër tëfushatës parazgjedhore, tubimin e fundit e ka mbajtur në Kumanovë. Lideri i kësaj partie, Menduh Thaçi, u premtoi kumanovarëve...

Lajmet e fundit