Ballina Etiketimet Lindja e mesme

Etiketim: lindja e mesme

Shtetet e Bashkuara tërheqin mbrojtjen e tyre raketore nga Arabia Saudite....

Për herë të dytë këtë vit, ushtria amerikane po kryen një tërheqje masive të pajisjeve të saj ushtarake nga Arabia Saudite, e cila kryesisht...

Padronët e Luftës në Siri dhe Irak

Historitë tragjike të dy qyteteve të Lindjes së Mesme – Alepos në Siri dhe Mosulit në Irak – tregojnë mungesën themelore të mirëkuptimit në...