Ballina Etiketimet Lindore

Etiketim: lindore

Bullgarët do ta ‘pushtojnë’ Maqedoninë lindore në fund të dhjetorit

Shumë qytetarë të shtetit fqinjë, gjegjësisht nga Bullgaria, për festat e fundvitit do të jenë në hotelet dhe restorantet e qyteteve të Maqedonisë Lindore,...

Lajmet e fundit