Ballina Etiketimet Listat e deputeteve

Etiketim: listat e deputeteve

Listat e deputetëve, përplasen BDI dhe PDSH

Valdet Xhaferi në radhët e BDI-së, gjatë emisionit “Argument” në TVM2, ka deklaruar se në listat e tyre kanë përzgjedhur kandidatë profesionistë, gjë e...

Zaev: Në listat për deputetë të LSDM-së do të ketë edhe...

Kreu i LSDM-së Zoran Zaev, pret që zgjedhjet e 11 dhjetorit të sjellin ndryshime pozitive në Maqedoni. Ai vlerëson se shkelja e Kodit Zgjedhor...