Ballina Etiketimet Llafe

Etiketim: llafe

Qytetarët për partitë: Shumë llafe, pak punë

Shtatë ditët e para të fushatës i gjejnë qytetarët të dëshpëruar dhe aspak të bindur nga ndonjë prej ofertave politike. Shumica e shkupjanëve që...