Ballina Etiketimet Llatas kunder shqiptareve

Etiketim: llatas kunder shqiptareve

Llatas leh si qen i tërbuar kundër Shqiptarëve

Duket se loja mes skuadrës së Shkëndijes dhe Gent e mbajtur para disa ditësh në Maqedoni, ka nxitur reagime të ashpra nga ana e...

Lajmet e fundit