Ballina Etiketimet Lsdm premton ritje pagash

Etiketim: lsdm premton ritje pagash

LSDM/ Do ti rrisim pagat e mësimdhënësve (VIDEO)

Sot është dita e mësuesve dhe gjithashtu kemi mundësinë për të qenë këtu në fillim të ndërtimit të një shkolle të re në Komunën...

Lajmet e fundit