Ballina Etiketimet Lufta kibernetike

Etiketim: lufta kibernetike

Edhe administratorët shqiptarë fillojnë të shkyejnë flamujt e BDI-së

Hakerët ushtarakë amerikanë kanë depërtuar në rrjetin elektronik të Rusisë, rrjetet e telekomunikacionit dhe sistemet e komandës së Kremlinit. Një zyrtar i lartë i inteligjencës...

Lajmet e fundit