Ballina Etiketimet Lufte ne rusi

Etiketim: lufte ne rusi

SHBA-të sjellin 1.600 tanke në Holandë për shkak të agresionit rus

SHBA-të do të dërgojnë 1.600 tanke në një magazinë në Holandë, si pjesë e forcimit të sistemit të mbrojtjes evropiane dhe demonstrimin e forcës...

Lajmet e fundit