Ballina Etiketimet Maeqdonia

Etiketim: maeqdonia

Analistët për REL: Pozicionimi i Ivanovit e çon Maqedoninë drejt shkatërrimit

Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov, dhe kryetari i VMRO DPMNE Nikolla Gruevski, po e fusin qëllimisht vendin në një krizë të thellë politike, duke...