Ballina Etiketimet Magazine

Etiketim: magazine

Ardit Gjebrea rrëfen arsyen përse nuk i rikthehet muzikës

Ardit Gjebrea ishte në një takim me studentë, jo në rolin e moderatorit që bën prej aq vitesh, por në rolin e të intervistuarit. Para...

Bleona Qereti mer një vendim drastik (FOTO)

Këngëtarja Bleona Qereti është irrituar me reagimet e fundit karshi saj si dhe komenteve jo të mira. Kjo ka bërë ajo të marrë një vendim...

Ky është reagimi i Fatmir Spahiut pasi e vodhën në Shkodër

Aktori i njohur Fatmir Spahiu si një fans i futbollit, kishte marrë rrugën drejt stadiumit “Loro Boriçi” në Shkodër për të ndjekur live ndeshjen...

Kim përjeton tmerr në Paris, mbahet me armë nga persona të...

Kim Kardashian ka përjetuar një situatë të tmerrshme në Paris. Ylli i famshëm televiziv është mbajtur me armë në dhomën e saj në një rezidencë...

Lajmet e fundit