Bleona Qereti mer një vendim drastik (FOTO)

Këngëtarja Bleona Qereti është irrituar me reagimet e fundit karshi saj si dhe komenteve jo të mira.

Kjo ka bërë ajo të marrë një vendim drastik dhe të mbyllë llogarinë e saj në rrjetin social Facebook.
“Të dashur Bleonaires❤️ Për të gjithë ju që më keni ndjekur në faqen time ne Facebook gjithë këto vite ju falenderoj nga zemra për suportin!
Prej këtij momenti:
Për të gjithë ju që nuk duroni dot më hipokrizine, injorancën dhe vulgaritetin !!!
Për të gjithë ju që jeni fansa të vërtetë dhe e ndjeni që NUK jeni pjesë e shtresës demagoge dhe propogandës cinike !!!
Për të gjithë ju që doni të dëgjoni lajme nga unë dhe nga karriera ime !!!
Për të gjithë ju që jeni duke ndjekur ëndrrat tuaja dhe unë jam inspirim për ju !!!
Më ndiqni në account-in tim official në tëitter @iambleona dhe ne kete profil ne instagram.
Facebooku im do të deaktivizohet sot në orën 10:00 për t’i dhënë fund mediokritetit të account-eve anonime dhe fallco”, ka shkruar ajo./10minuta/

bleona_facebook


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu