Ballina Etiketimet Bleona qereti

Etiketim: bleona qereti

Bleona Qereti mer një vendim drastik (FOTO)

Këngëtarja Bleona Qereti është irrituar me reagimet e fundit karshi saj si dhe komenteve jo të mira. Kjo ka bërë ajo të marrë një vendim...

Bleona i dërgon mesazh privat Donald Trumpit, ja çfarë i shkruan...

Këngëtarja Bleona Qereti ka mbështetur fuqimisht Hillary Clinton për zgjedhjet presidenciale në SHBA. Ajo kishte deklaruar mauj më parë në emisionin “Zone e Lirë” se...

Lajmet e fundit