Ballina Etiketimet Manastiri

Etiketim: manastiri

Shkupi, Manastiri dhe Kërçova do të dhurojnë 60 mijë euro për...

Shkupi, Manastiri dhe Kërçova i janë bashkangjitur Velesit për anulimin e festimit të Vitit të Ri në qendrat e qytetit dhe vendosën që mjetet...

“Gjurmë Shqiptare”: Të (mos) jesh shqiptar në Manastir (VIDEO)

Historia e jashtëzakonshme e qytetit të Manastirit sot në Maqedoni. Si humbën shqiptarët, si u larguan dhe u asimiluan, çfarë ndodh sot në qytetin...

Lajmet e fundit