Ballina Etiketimet Maqdoni

Etiketim: maqdoni

Gruevski fillon lojën opozitare

VMRO-DPMNE vlerëson se LSDM-së i interesojnë vetëm masat populiste dhe jo projektet të cilat japin rezultate afatgjate. “Kjo qeveri nuk është reformuese por anti-reformuese. Qeveria...

Lajmet e fundit